Відділ Держземагентства у м.Нетішині Хмельницької області

вул.Шевченка,1, а/с 256,  м.Нетішин, 30100, тел./факс (03842) 3-43-99

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 Начальник

КОВБА ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

Народився 1960 року народження, в с.Комарівка Славутського району Хмельницької області. Освіта повна вища, в 2008 році закінчив Львівський національний аграрний університет за спеціальністю „Землевпорядкування та кадастр” та здобув кваліфікацію магістра з землевпорядкування та кадастру. З 1991 року по 1996 рік працював землевпорядником, завідуючим відділом земельних ресурсів Нетішинського міськвиконкому, а з 1996 року начальником Нетішинського міського відділу земельних ресурсів,  виконуючим обов”язки начальника Управління Держкомзему у м.Нетішині Хмельницької області.На даний час працює на посаді начальника Відділу Держземагентства у м.Нетішині Хмельницької області.

 

Заступник начальника

БОНДАРУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

 

 

Народилася 08 жовтня 1977 року народження в м.Здолбунів Рівненської області. Освіта повна вища, у 2008році закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобула кваліфікацію інженера-землевпорядника.

В органах земельних ресурсів працювала з 1999 року на посадах інженера-землевпорядника, начальника госпрозрахункового виробничого бюро, директора земельно-кадастрового бюро при Нетішинському міському відділі земельних ресурсів, заступника начальника в Нетішинському міському відділі земельних ресурсів, заступника начальника управління — начальника відділу  державного земельного кадастру, моніторингу та охорони земель Нетішинського міського управління земельних ресурсів, заступник начальника управління-начальник відділу  державного земельного кадастру та оцінки земель Управління земельних ресурсів у місті Нетішині Хмельницької області, заступника начальника управління-начальник відділу  державного земельного кадастру та оцінки земель Управління Держкомзему у м.Нетішині Хмельницької області, заступника начальника управління-начальник відділу державного земельного кадастру Управління Держкомзему у м.Нетішині Хмельницької області. На даний час працює на посаді заступника начальника Відділу Держземагентства у м.Нетішині Хмельницької області.

 

 

Головний спеціаліст - юрисконсульт

ГЕРАСИМЧУК ІРИНА МИКОЛАЇВНА

 

 
 
 
 
 
 
 
Завідуючий сектору землеустрою, охорони та ринку земель
 

СТАСЮК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

 

 
 

Головний спеціаліст сектору землеустрою, охорони та ринку земель

БОРОВИК МАЙЯ ВАЛЕРІЇВНА

 

 
 
 

Головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації

ШИМАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ